5 grudnia 2023

https://shanti.com.pl/

Shanti informacje i lifestyle

Pakując się na urlop, nie zapomnij o modnej biżuterii.

Czy masz już wszystko spakowane na urlop? Myślisz pewnie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Sprawdź jednak, czy w bagażu znajduje się komplet biżuterii, która z pewnością przyda się nie tylko na wyjście na plażę, ale również na wieczorne kolacje w restauracji lub imprezy taneczne. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jaką biżuterię spakować na wakacyjny wyjazd i które modele wyrobów jubilerskich będą dla Ciebie bezpieczne. Sprawdź również, czy warto zabrać ze sobą kolczyki, które można założyć bez przekłuwania uszu.

Wakacyjny urlop — jaką biżuterię zabrać?

Nie ważne, czy wyjeżdżasz w góry, nad morze czy za granicę kraju. Biżuteria przyda się niemalże wszędzie i z pewnością doda Ci blasku i pewności siebie. Wybierając komplet wyrobów jubilerskich na wyjazd postaw na modele, które nie krępują ruchów i na te, które są lekkie. Ciężka biżuteria może być zwyczajnie niewygodna. Zrezygnuj z ciemnych kolorów, masywnych pereł i grubych bransolet, ale zastąp je cienkimi łańcuszkami o drobnych aplikacjach i niewielkich kryształach. Dzięki temu dodasz sobie lekkości, która pozytywnie wpłynie na Twoje swobodne i radosne samopoczucie.

Jeżeli jesteś alergikiem i zmagasz się z alergią kontaktową na metale, zwróć szczególną uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonana Twoja biżuteria. Zakładanie ozdób z domieszką kadmu, niklu i palladu może skutkować objawami alergii (wysypką, świądem, zaczerwienieniem i obrzękiem). Dla alergików polecamy na czas urlopu założenie wyrobów jubilerskich o właściwościach hipoalergicznych, o których kilka słów poniżej.

Biżuteria antyalergiczna — najlepszy wybór na urlop!

Antyalergiczne wyroby jubilerskie proponuje marka Blomdahl. To właśnie dzięki niej osoby uczulone na złoto, srebro, kadm, nikiel czy pallad nie muszą rezygnować z pięknych ozdób w czasie urlopu.

Podstawą biżuterii tej firmy jest wykorzystanie do jej produkcji wyłącznie bezpiecznych materiałów, jakimi są tytan medyczny i plastik medyczny. Są one całkowicie neutralne dla skóry człowieka i nie powodują podrażnień i alergii. Zaletami tych materiałów są nie tylko cechy przyjazne skórze, ale również lekkość, trwałość, plastyczność, idealna faktura i mnogość kolorów.

Zarówno kolczyki na ucho, jak i bransoletki, naszyjniki, pierścionki i wisiorki wykonane są w sposób tak precyzyjny, że doskonale imitują prawdziwe złoto lub srebro. Biżuteria hipoalergiczna marki Blomdahl dostępna jest również w kolorze czerni i metalu. To właśnie dzięki temu oferta biżuterii jest bogata i różnorodna. Dla osób, które nie zdążyły przekłuć uszu przed urlopem, polecamy antyalergiczne kolczyki na uszy bez przekłuwania, które pięknie się prezentują i świetnie uzupełniają wakacyjną stylizację.

Kolczyki na ucho bez przekłuwania — dlaczego to dobry wybór na wakacje?

Kolczyki na uszy bez przekłuwania wracają do mody. Popularne klipsy lub kolczyki z zapięciami na magnesy są absolutnym hitem na urlop i na każdą okazję dla osób, które boją się wizyty w gabinecie kosmetycznym i przekłucia uszu.

Biżuteria zakładana bez przebijania umożliwia mnogość stylizacji, wygodę i oryginalne rozwiązania, które ciężko niekiedy stworzyć za pomocą standardowej biżuterii.

Nie zapomnij zatem dołączyć jej do swojego bagażu na najbliższy wyjazd! Pamiętaj jednak, by kolczyki na ucho miały dosyć mocne zapięcia i formy umieszczania na płatku ucha. Dzięki temu nie będziesz się obawiać, że podczas wakacyjnego szaleństwa, zgubisz je i utracisz bezpowrotnie.

Zwróć uwagę, by na wakacje zabrać ze sobą te elementy biżuterii, w których najlepiej się czujesz. Postaw na lekkość i błyszczące dodatki, żeby niezwykle prezentować się podczas swojego wyczekanego wypoczynku.