5 grudnia 2023

https://shanti.com.pl/

Shanti informacje i lifestyle

Jak wybrać zasłony do pokoju dziecięcego?

Zasłony są elementem, które kreują charakter wnętrza. W pokoju dziecięcym, zasłony spełniają kilka ważnych funkcji, które należy wziąć pod uwagę.

Wystrój i funkcjonalność

Zasłony do pokoju dziecięcego są nieodłącznym elementem. Kojarzą się z kolorem, radością i swobodną atmosferą. Zmiana zasłon jest idealnym pomysłem, w sytuacji kiedy rodzic chce odnowić wystrój pokoju malucha. W ofercie można znaleźć zasłony w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu wzorach. Zakup dekoracyjnej zasłony, w ulubione wzory dziecka będzie idealnym wyborem. Daje to możliwość doboru do ogólnego charakteru pomieszczenia, do kolorystyki w nim panującej lub zainteresowań dziecka.

Oprócz wszelkich walorów estetycznych, należy pamiętać również o funkcjonalności zasłony. Przede wszystkim, zasłony powinny zaciemniać przestrzeń kiedy jest to potrzebne. Dzieci potrzebują drzemek w ciągu dnia, więc jest to niezwykle ważna funkcja, którą zasłony do pokoju dziecięcego spełniają. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na odpowiedni system mocowania. W ofercie znajdują się mocowania na małym i dużym tunelu oraz żabki czy haczyki. Wszystko zależy od typu karnisza jaki znajduje się w pokoju pociechy.

Warto zwrócić uwagę na długość i szerokość. Oprócz standardowych wymiarów występujących w ofercie, firma otwarta jest na zamówienia z indywidualnymi rozmiarami. Jest to niezwykle wygodna opcja, a rodzic ma okazję na dobór idealnych zasłon, które stworzą komfortową atmosferę w pokoju dziecka.

Różnorodność wyboru – dobry materiał i radosne kolory

Zasłony do pokoju dziecięcego wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny. Spełnia ona wszelkie standardy europejskie. Do każdej zasłony wszyte są obciążniki, które pomagają odpowiednio ułożyć zasłonę. W ofercie występuje wiele atrakcyjnych wzorów i kolorów zasłon. Dla każdego dziecka znajdzie się idealna zasłona, która będzie stanowiła odzwierciedlenie zainteresowań, a także dawała wiele radości. Zasłony kreują przestrzeń pokoju i tworzą atmosferę odpowiednią do prawidłowego rozwoju dziecka.