5 grudnia 2023

https://shanti.com.pl/

Shanti informacje i lifestyle

Biżuteria tytanowa jako uzupełnienie karnawałowej stylizacji

Karnawał już niemal w pełni, więc nie ma co czekać — czas zaplanować imprezę taneczną w doborowym towarzystwie. Chociaż udana zabawa jest priorytetem, nie należy zapominać o odpowiedniej stylizacji i dodatkach, by nie tylko dodać sobie pewności i odwagi, ale również należycie uczcić ten radosny czas. Jeżeli chodzi o ubiór, postaw na cekiny, frędzle i kolory. A co z biżuterią? Jakie kolczyki założyć na karnawałowe szaleństwo, by wyróżnić się spośród tłumu i dodać sobie blasku? Sprawdź, jakie modele biżuterii hipoalergicznej są teraz w trendach!

Jakie kolczyki wybrać w czasie karnawału?

W karnawale już od kilku ładnych sezonów bezsprzecznie sprawdzają się kolczyki, które mają duże kształty i doskonale odbijają światło. Wszelkiego rodzaju kamienie takie, jak cyrkonie, diamenty i kryształy to wybory godne do zaproponowania. Tutaj nie wystarczą jednak pojedyncze aplikacje. Kolczyki karnawałowe powinny być pełne przepychu i obfitości. Doskonałą propozycją są w tym wypadku duże i grube okręgi wysadzane kamieniami, a także inne geometryczne kształty zawieszone na dłuższych łańcuszkach.

Miłośnicy stylu boho mogą sięgnąć po frędzle lub motywy roślinne, które będą duże i wyraziste.

Czy dobrym pomysłem jest jednak pokuszenie się o zakładanie kolczyków wykonanych z drogich kruszców lub nieobojętnych dla zdrowia metali? Dla niektórych zapewne nie stanowi to problemu, ale coraz więcej osób zmaga się z uczuleniem na metale szlachetne, nikiel, pallad czy kadm. W tym przypadku należałoby sięgnąć po biżuterię hipoalergiczną, jaką jest biżuteria tytanowa dostępna w ofercie marki Blomdahl. Czym się wyróżnia?

Kolczyk tytanowy — dlaczego jego wybór na karnawał jest bezpieczniejszy?

Marka Blomdahl udostępnia klientom w swojej ofercie wyroby, które są całkowicie neutralne dla organizmu człowieka. Czym zatem wyróżnia się kolczyk tytanowy od innych wyrobów jubilerskich wykonanych z metali szlachetnych? Przede wszystkim materiałem, który jest w 100% wolny od alergizujących metali. Tytan medyczny nie wywoła u alergika wysypki, zmian skórnych, swędzenia, pieczenia, zaczerwienienia i obrzęków. Może i biżuteria wykonana z medycznego materiału nasuwa myśli o nietrakcyjnych wzorach i modelach, ale nic bardziej mylnego.

Biżuteria tytanowa jest nie tylko trwała, ale również dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Tytan może być czarny, metaliczny, srebrny lub złoty. Dodatkowo różne modele mają bogate aplikacje perłami, diamentami czy cyrkoniami. To daje niesamowity efekt wizualny — szczególnie w połączeniu z czernią.

Kolczyk tytanowy będzie w takim wariancie niezwykle oryginalnym uzupełnieniem karnawałowej stylizacji!

Nie masz jeszcze kolczyka z tytanu? Nic straconego! Przebij uszy w karnawale!

Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w karnawale sprezentować sobie biżuterię tytanową w postaci kolczyków. Tutaj również warto zadbać o bezpieczeństwo i skorzystać ze sprawdzonego systemu Blomdahl, dzięki któremu nie tylko szybko, ale i bezboleśnie założysz tytanowe kolczyki w sterylnych i antyseptycznych warunkach. Specjalne gwinty i zatyczki w tych kolczykach pozwalają od razu cieszyć się oszałamiającym efektem bez podrażnień, bólu i stanu zapalnego. Z takimi kolczykami można od razu ruszyć na bal i świętować pierwsze tygodnie Nowego Roku nie martwiąc się o nieestetyczne zaczerwieniania.

Pamiętaj, że wybór biżuterii w czasie karnawału nie jest bez znaczenia — ma wpływ nie tylko na efektowne uzupełnienie Twojej stylizacji, ale również na dobro Twojej skóry. Spróbuj zatem połączyć jedno i drugie!